Bezva holky v kondici je klub pro ženy, kde se učíme propojovat péči o duši s péčí o své hmotné tělo. Vím co chci a žiju to.
Bez je symbolem moudrosti a také nám do života láká dobré síly.

Vstupte do klubu

Bezva holky v kondici

Projasněte si
s námi každý den!

Projasněte si s námi
každý den!

Radost

Dopřejte si chvilku pro sebe, udělejte si pauzu během dne a jukněte do našeho klubu. Vždycky tam najdete něco, co vás pohladí na duši. I malé radosti totiž umí vytvořit pěkný den.

Komunita

Člověk sám nikdy nedokáže tolik, jako společenství. Stále v sobě vnímáme sílu pravěké tlupy. Proto chceme a potřebujeme někam patřit. Jedině takhle dokážeme nejvíc. 

Bezpečí

Každá máme svůj příběh.  Hluboko uvnitř všechny toužíme po bezpečném prostředí bez soudů a falešných úsměvů. Cesta k němu vede přes opravdovost, otevřenost a laskavost.

Podpora

Jsme rozdílné a potřebujeme jiné množství času, než se rozhodneme pro změnu. Podporu a povzbuzení udělat krok najdete v klubu vždy, inspirativní rady, recepty a vlastní zkušenosti na požádání.

Sdílení

Sdílená radost se násobí, sdílený smutek se dělí. V klubu probíráme i to, co se nepovedlo. Nikdo nesměje, protože tady spolu nesoutěžíme. Esencí klubu je přijetí, respekt a pochopení k cestě každé z nás.

Zkušenost

Není třeba znovu objevovat Ameriku. Vzájemně se obohacujeme tím, co už jsme zvládly. Já do klubu vnáším moje poznatky z výživy, bylinek, svátků kola roku, systemických vztahů, terapie a práce s limity. 

Rozvoj

Vztah k jídlu odráží vztah sama k sobě. To, co jíme, ovlivňuje  jak se cítíme, jaké máme myšlenky i jak vypadáme. Životosprávou se měníme na všech úrovních.  Dát sebe na první místo, bývá to nejtěžší.

Péče

Rozhodnutím pro změnu se stane zázrak. Začneme o sebe pečovat. Dovolíme si najít čas na věci, které nám dělají dobře. Více se sobě věnujeme, naplňujeme si své potřeby a duše i tělo se začnou měnit správným směrem.

Sebevědomí

Kruh se uzavře. Začneme si být SEBE vědomé. Je to energie, která září zevnitř ven, která inspiruje, podporuje nás samotné i ostatní. Šíříme kolem sebe spokojenost, vyrovnanost, laskavost. Tím se i svět stává lepším. 

Klub už 2,5 roku pomáhá a podporuje ženy k sebevědomí skrze celkovou péči o své zdraví, vitalitu, myšlenkové vzorce a dobrou náladu.

Cena za měsíční členství je od 390,- Kč.

Přidejte se a zažijte sílu skupiny.
Povzbuzení dodává odvahu jít správným směrem.

Jak klub funguje?

Co vám přinese členství
v klubu:

Co vám přinese členství v klubu:

Přehled o novinkách, trendech i stálicích v péči
o sebe a prostor posouvat se dál.

Možnost mít se koho zeptat, když potřebujete poradit s něčím konkrétním. 

Všechny informace na jednom místě a tím ušetřené hodiny času hledáním na internetu.

Podporující komunitu žen, které jsou podobně naladěné a mají stejný záměr.

Ohlasy na klub Bezva holky v kondici:

Mne myšlenka klubu nadchla hned od začátku. Líbí se mi, jak jsou měsíce rozhozeny dle jednotlivých témat, která navíc mají v daném období opodstatnění. Také se mi líbí forma a to nahraná videa. Baví mne ty informace poslouchat, přitom sledovat video, taková osobně neosobní interakce :-)… líbí se mi Tebou podané návody na bytí a žití, líbí se mi velmi praktické rady, spoustykrát aha momenty. Má to stále spad, není to nudné ani po osmi měsících. Těším se, až uběhne kalendářní rok (když se teoreticky vše probralo)… a půjdeme v další spirále více do hloubky…

Zdeňka

Hledala jsem něco, kde bych se naučila svátky kola roku, ale abych to dokázal dát do normálního panelákového života. Neuměla jsem si představit, že někde běhám po louce a zapaluji ohně. V klubu nám Jindřiška dává na výběr – kdo chce může dělat rituály s vatrou a kdo chce, zapálí si v obýváku čajovku. Co mi klub asi dává nejvíc je, že nezáleží na velikosti, ale na záměru. Na mé síle rozhodnutí, že teď a tady chci něco změnit. Druhý obrovský přínos klubu vnímám v tom, že na všechno dostáváme praktické návody. Že se bavíme o vnitřním nastavení hranic, ale Jindřiška to rovnou vysvětlí, jak to nastavení vypadá při komunikaci s dítětem, mužem, kamarádkou, takže rozum ví, co po něm budu chtít. A třetí plus je, že vše jedeme i ve vztahu k našemu tělu, protože co si budem nalhávat, každá z nás chce vypadat dobře, ať už to nahlas přizná nebo ne. A mě se povedlo díky tomu, že jsem se uklidnila a začala na sebe i druhé nazírat jinak, zhubnout 6 kg za rok aniž bych držela dietu. Bezva bonus navíc děkuju.

Renata

S Jindrou jsem před 10 lety zhubla. A váhu si držela. Něco jsme spolu měnily, když jsem chtěla otěhotnět a pak po porodu. Vždy jsem se díky ní dostala tam, kam jsem chtěla. Když přišla nabídka Klubu, moc jsem tomu nerozuměla, ale vstoupila jsem. A teď po roce děkuju své intuici, že mě vedla a sobě, že jsem ji poslechla. Klub mi dal to druhé. Umím se (díky Jindře) starat o své tělo a teď se (zase díky Jindře) učím pečovat o duši a procesy, co se dějí uvnitř mě. Nebojím se být smutná, mám ráda svůj vztek a tak. Ale nic z toho není ezo. Pořád chodím do práce, jednám s lidmi, s rodinou. Prostě zapadají do sebe dvě části, jak Jindra ráda říká energie a hmota – vnitřek s venkem. Děkuju za to a v klubu samozřejmě pokračuju další rok.

Janča

Z klubu nikdy nevystoupím, protože jak roste Jindra a přináší nové pohledy na věc, tak spolu s ní rosteme i my ostatní ženy v klubu. Jindra je pro mě v oblasti péče i tělo a duši renesanční člověk. Možná je to tím, že už roky dělá výživu a tak ví, co se děje v těle a umí předat jak duše a tělo spolupracují. A řekne to tak, jak já to na sobě v reálu vidím, jen nechápu, proč se to děje a co to znamená. Teď už chápu víc. Ale pořád je co zlepšovat. Díky klubu a Jindře jsem přestala být bojovnice urputná a začala jsem si víc užívat života, víc si vážit života a pracuji na tom, abych měla ráda i sebe víc.

Jana

Bez je symbolem moudrosti a také nám do života láká dobré síly.

Cena za členství:

Bez je symbolem moudrosti a také nám do života láká dobré síly.

3 měsíce členství:

 • přístup k obsahu klubu
  na 3 měsíce
 • můžete si vyzkoušet, jestli obsah klubu naplňuje vaše představy

Cena:
1 410,- Kč

Cena: 1 410,- Kč

470,- Kč na měsíc

6 měsíců členství:

 • přístup k obsahu klubu
  na 6 měsíců
 • podpora od podzimu
  do jara, kdy jsou krátké
  dny a hodně tmy

Cena:
2 580,- Kč

Cena: 2 580,- Kč

430,- Kč na měsíc

12 měsíců členství:

 • přístup k obsahu klubu
  na celých 12 měsíců
 • nejvíc informací
 • na velké změny je třeba více času, aby byly trvalé

Cena:
4 680,- Kč

Cena: 4 680,- Kč

390,- Kč na měsíc

Jak to probíhá prakticky:

Co všechno na vás v klubu čeká:

Co všechno na vás
v klubu čeká:

Videa plná informací a a nápadů

Srozumitelné, plné konkrétních příkladů i praktických cvičení. U každého tématu vás povedu k tomu, abyste ho prozkoumaly z různých úhlů pohledu a rozhodly se, který je nyní pro vás ten nejlepší.

Proberem to u kafe
Pravidelná online živá setkávání na Zoomu s možností shlédnutí i ze záznamu.
Vzájemná inspirace
Sdílení získaných vědomostí a zkušeností. Možnost obohatit se z příběhů jiných žen.

Přidejte se a zažijte sílu skupiny.
Povzbuzení dodává odvahu jít správným směrem.

Spokojená žena, šťastné dítě, šťastný svět

Pomáhám ženám k tomu, aby byly se sebou spokojenější.

Protože když je žena spokojená se svým vnitřním světem a svou vizáží, tak je šťastnější, má se více ráda a tu lásku vyzařuje ven.

Má pak kvalitnější partnerský vztah a díky tomu jsou šťastnější a radostnější i děti.

A veselé děti dělají svět lepším.

Logo webu jindrajenikova.cz motýl jako symbol proměny ženy při hubnutí
Procházka po Českých Budějovicích, užívání si drobných radostí každého dne